Izdevīgākais patēriņa kredīts internetā

By | October 30, 2018

Latvijā pieejamie patēriņa kredīti

Šobrīd patēriņa aizdevums ir pieejams internetā jau 1 dienas laikā. Maksimāli pieejamā kredīta summa parasti ir piesaistīta kredītņēmēja ienākumiem. Vairumā gadījumu kreditori piedāvā aizdot naudu ne vairāk kā 3 mēnešalgu apmērā. Izņēmums ir tie gadījumi, kad Jums kontā ir lielāka naudas summa. Šādās reizēs aizdevējs var izlemt Jums piešķirt arī lielāku kredītu. Palielināt pieejamo kredītlimitu, var arī situācijās, kad ir ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar nebanku aizdevēju vai banku.

Procentu likmes patēriņa kredītiem nepārsniedz 25% gadā, taču ir vērts pacensties un salīdzināt vairākus kredītu piedāvājumus. Ja kredītu salīdzināšana palīdz atrast lētāku aizdevumu un šādā veidā ietaupīt vismaz 100 eur vai pat krietni vairāk, tad visas pūles būs atmaksājušās. Lai pieteiktos aizdevumam ir jābūt savam bankas kontam, epastam un mobilajam tālrunim. Ja patēriņa kredītu piesakat savā internetbankā, tad arī naudu saņemsiet savā bankas kontā. Vairs nav nepieciešams doties ārpus mājas, lai aizņemtos. Modernās tehnoloģijas un ātri interneta sakari nodrošina, ka naudas aizdevumi tiek izsniegti bezskaidras naudas veidā dažu stundu vai bieži pat dažu minūšu laikā.

Patēriņa kredīts internetā netiek izsniegts personām, kuru kredītspēja nav pietiekami augsta, ir pārāk lielas citas kredītspējas. Tāpat kredītu var atteikt situācijās, kad kredītņēmējs ir iekļauts parādnieku kredītvēstures datubāzēs ar ierakstu par aktīvu, nenomaksātu parādu. Cilvēkiem bez negatīvas kredītvēstures un ar pieklājīgiem ienākumiem aizdevumu saņemt tradicionāli ir daudz vieglāk.

Kā atmaksāt patēriņa aizdevumu?

Procedūra ir tāda pati kā maksājot komunālos maksājumus vai rēķinu par elektrību. Savā internetbankas profilā ir jānorāda maksājuma saņēmējs, maksājuma uzdevumā jānorāda informācija, kas ļauj identificēt naudas sūtītāju – līguma numurs, rēķina numurs vai citas kreditora prasītās ziņas. Veicot naudas pārskaitījumu, svarīgi ievērot precizitāti. Kļūda vienā ciparā var novest pie tā, ka nauda tiek pārskaitīta citam cilvēkam vai uzņēmumam. Atgūt līdzekļus caur banku pēc tam ir ļoti problemātiski un arī saņēmējs naudu var atgriezt tikai tad, ja to vēlas. Atšķirīgi norādīts saņēmēja vārds, personas kods, reģistrācijas numurs vairs nav nekāds šķērslis. Mūsdienās bankas skatās tikai konta numuru. Izņēmums ir tās reizes, kad tiek pārskaitītas ļoti lielas naudas summas. Šādās reizēs kredītiestāžu darbinieki veic padziļinātu izpēti par naudas izcelsmi un pārbauda darījuma atbilstību likumu normām. Attiecībā uz patēriņa kredītu atmaksu šādi nosacījumi nav spēkā.